Cookie News Romania

Un weekend full

17 - 19 Mail 2013

Acest weekend este full de filme, teatru sau concerte. Nu uitati sa consultati si sectiunea Evenimente pentru a afla de Noaptea Muzeelor, Concursuri de Street Dance si Curse auto

FILME

Vineri:

  • Iron Man 3 - Cinema City Cotroceni, Cinema City Sun Plaza, Grand Cinema Digiplex, Hollywood Multiplex, Movieplex, The Light
  • The Big Wedding - Cinema City Cotroceni, Cinema City Sun Plaza, Grand Cinema Digiplex, Hollywood Multiplex, Movieplex, Studio, The Light
  • Star Trek Into Darkness - Cinema City Cotroceni, Cinema City Cotroceni VIP, Cinema City Sun Plaza, Glendale Studio, Grand Cinema Digiplex, Grand Cinema Digiplex VIP, Hollywood Multiplex, Movieplex, Patria, Romtelecom IMAX, The Light

Sâmbătă:

  • Evil Dead - Cinema City Cotroceni, Cinema City Sun Plaza, Corso, Grand Cinema Digiplex, Hollywood Multiplex, Movieplex, The Light
  • Trance - Cinema City Cotroceni, Cinema City Sun Plaza, Glendale Studio, Grand Cinema Digiplex, Hollywood Multiplex, Movieplex, The Light
  • The Great Gatsby - Cinema City Cotroceni, Cinema City Cotroceni VIP, Cinema City Sun Plaza, CinemaPro, Glendale Studio, Grand Cinema Digiplex, Grand Cinema Digiplex VIP, Hollywood Multiplex, Movieplex, The Light
  • The Croods - Cinema City Cotroceni, Cinema City Sun Plaza, Grand Cinema Digiplex, Hollywood Multiplex, Movieplex, The Light
  • Pain & Gain - Cinema City Cotroceni, Cinema City Sun Plaza, Grand Cinema Digiplex, Hollywood Multiplex, Movieplex, The Light
  • Hummingbird - Cinema City Cotroceni, Cinema City Cotroceni VIP, Cinema City Sun Plaza, Glendale Studio, Grand Cinema Digiplex, Hollywood Multiplex, Movieplex, The Light

CONCERTE

Vineri:

  • HOSPITALITY ROMANIA 2013 @ arena dnb - Arenele Romane, ora 22.00
  • Valerinne & Modern Ghosts of the Road - Underworld, ora 21.00

Sâmbătă:

  • Alexandrina - Godot Cafe Teatru, ora 22.00
  • The Amsterdams + Rava & Rubik's Cube - Fabrica, ora 21.00

Duminică: Caffe Festival Ibis - New Jazz Generation - Ibis Nord, ora 20.00

 

TEATRU

Vineri:

  • Baiatul din ultima banca - Teatrul National I. L. Caragiale, ora 19.30
  • Somnoroasa aventura - Teatrul Foarte Mic, ora 19.00

Sâmbătă:

  • Ingropati-ma pe dupa plinta - Teatrul Bulandra - Sala Liviu Ciulei, ora 18.30
  • Portretul doamnei T - Teatrul Mic, ora 19.00

Duminică:

  • Mica sirena - Teatrul Excelsior, ora 11.00
  • Oscar si Tanti Roz - Teatrul Bulandra - Sala Toma Caragiu, ora 19.00

 

© 2013 - Cookie News Romania